RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 STRONA GŁÓWNA KPP W NAKLE NAD NOTECIĄ KIEROWNICTWO STRUKTURA KPP KONTAKT OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PREWENCJA KRYMINALNA OSOBY POSZUKIWANE, ZAGINIONE PRACA W POLICJI INFORMATOR DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH LINKI ZAMÓWIENIA PUBLICZNE GALERIE INFORMATOR W SPRAWIE SKARG PETYCJE [Bez nazwy]
 


  
strzałka VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Profilaktyce Uzależnień
Policja25 maja w nakielskiej komendzie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Profilaktyce Uzależnień. Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy I Gimnazjum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu – Michalina Makowska.PolicjaTradycyjnie, jak co roku policjanci z Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej nakielskiej komendy zorganizowali Konkurs Wiedzy o Profilaktyce Uzależnień dla uczniów klas I – III Gimnazjum. 25 maja w komendzie w Nakle,  odbyła się już VIII edycja konkursu, której przyświecało hasło przewodnie „Zażywasz – przegrywasz”. 

W konkursie udział wzięło 31 gimnazjalistów z terenu powiatu nakielskiego. Celem konkursu było przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży, pogłębianie wiedzy na temat zagrożeń związanych z uzależnieniami oraz kształtowanie wśród młodzieży postaw i zachowań prozdrowotnych. Gimnazjaliści musieli wykazać się dużą wiedzą, ich zadaniem było rozwiązanie 40 pytań testowych z zakresu profilaktyki uzależnień.


Najlepszą wśród gimnazjalistów okazała się uczennica klasy I Gimnazjum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu – Michalina Makowska, która uzyskała z testu 34 punkty.
Drugie miejsce zajęła Sonia Winiarz z Gimnazjum w Rynarzewie uzyskując 33 punkty.
Trzecie miejsce na podium zajęła również uczennica klasy I gimnazjum z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu – Weronika Ziółkowska zdobywając 31 punktów.  

Zarówno zwyciężczynie konkursu, jak i wszyscy pozostali uczestnicy zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi, jakimi były książki. Fundatorem nagród były Gminne Komisje Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nakle oraz Kcyni.

Policja
Policja
Policja
Policja

 
Powrót  Drukuj   Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
  
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Nakło