Świecące prezenty dla nakielskich mundurowych - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Świecące prezenty dla nakielskich mundurowych

250 kamizelek odblaskowych i 400 opasek otrzymali nakielscy policjanci ze Starostwa Powiatowego. Przekazane świecące elementy będą wykorzystywane podczas działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

Nakielskie Starostwo Powiatowe zakupiło kamizelki odblaskowe oraz opaski z przeznaczeniem na wykorzystanie ich przez policjantów z nakielskiej komendy powiatowej podczas działań prowadzonych na trasach, a mających na celu poprawę bezpieczeństwa niechronionych użytkowników dróg czyli pieszych i rowerzystów. Ze względu na panującą pandemię oficjalne przekazanie świecących elementów było niemożliwe, jednak ten bardzo pożyteczny prezent trafił już do nakielskiej jednostki.

Nikomu nie trzeba przypominać, że noszenie jakichkolwiek świecących elementów zawsze zwiększa widoczność pieszego, czy rowerzysty. Tym samym poprawiając jego bezpieczeństwo. Taka właśnie myśl przyświecać będzie policjantom, którzy niebawem przekazywać będą otrzymane odblaski tym, których w porze jesienno-zimowej na trasach widać najsłabiej.