Odprawa roczna w nakielskiej komendzie - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Odprawa roczna w nakielskiej komendzie

Data publikacji 17.01.2018

Wczoraj (16.01.18r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią Komendant mł. insp. Krzysztof Stefaniak podsumował pracę policjantów powiatu nakielskiego w 2017 roku. W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski.

Wczoraj (16.01.18r.) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku. Odprawę prowadził komendant nakielskiej jednostki mł. insp. Krzysztof Stefaniak przy udziale swojego zastępcy kom. Mariusza Gaik.

W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, komendanci jednostek podległych nakielskiej komendzie, a także naczelnicy wydziałów i kierownicy.  

Podczas odprawy mł. insp. Krzysztof Stefaniak podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2017. Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku.

Głos zabrał także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski, który przedstawił zagadnienia, będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez nakielskich policjantów oraz pozytywnie oceniając ich pracę złożył na ręce przełożonych podziękowania dla wszystkich policjantów służących w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią.

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: mł. asp. Justyna Andrzejewska
  • Odprawa roczna w nakielskiej komendzie
  • Odprawa roczna w nakielskiej komendzie
  • Odprawa roczna w nakielskiej komendzie