Wiadomości

Policjanci dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających cmentarze

Data publikacji 02.11.2018

Trwa policyjna akcja „Znicz”. Wczoraj w Dzień Wszystkich Świętych w rejonie nekropolii na terenie powiatu nakielskiego nad bezpieczeństwem osób odwiedzających cmentarze czuwali policjanci. Mundurowi służyli pomocą i dbali o zachowanie płynności ruchu.

Od środy trwa policyjna akcja „Znicz”, podczas której mundurowi szczególną uwagę zwracają na bezpieczeństwo w rejonach nekropolii. Wczoraj (1.11.18) w dzień Wszystkich Świętych, w rejonach cmentarzy zauważyć można było znaczne nasilenie ruchu zarówno pojazdów, jak i pieszych. Nad bezpieczeństwem osób odwiedzających miejsca spoczynku zmarłych, jak co roku czuwali policjanci powiatu nakielskiego. Mundurowi służyli radą i dbali o utrzymanie płynności ruchu. Kiedy zachodziła taka potrzeba kierowali ruchem, tak, by pomóc kierowcom oraz pieszym bezpiecznie się przemieścić.

Pomoc policjantów okazała się skuteczna. Nie odnotowano żadnego zdarzenia drogowego w rejonie cmentarzy w powiecie nakielskim. Nie wpływały też żadne zgłoszenia dotyczące przypadków ograbienia nagrobków, czy zniszczenia mienia.

Policyjna akcja „Znicz” potrwa do niedzieli (4.11.18).
 

Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: mł. asp. Justyna Andrzejewska
  • Policyjna akcja „Znicz 2018” #1
  • Policyjna akcja „Znicz 2018” #2
  • Policyjna akcja „Znicz 2018” #3
  • Policyjna akcja „Znicz 2018” #4