Mroteccy dzielnicowi na zebraniach sołeckich - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Mroteccy dzielnicowi na zebraniach sołeckich

Data publikacji 18.01.2019

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Mroczy uczestniczą w zebraniach sołeckich organizowanych w ich rejonach służbowych. Podczas zebrań zachęcają mieszkańców do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, promują program „Dzielnicowy bliżej nas” oraz rozmawiają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Mroczy uczestniczą w zebraniach sołeckich organizowanych w ich rejonach służbowych. Mundurowi rozmawiają z mieszkańcami na temat narzędzia, jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcają do korzystania z mapy.

Policjanci promują też program MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”, przypominając, że dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu służy radą i pomocą oraz jest do dyspozycji mieszkańców przy rozwiązywaniu ich problemów.

Zebrania sołeckie są też doskonałą okazją do rozmów na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Policjanci przypominają obowiązujące przepisy, zwracają uwagę na konieczność wyposażania się w elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo pieszych poruszających się po trasach.  
 

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: podkom. Justyna Andrzejewska
  • Mroteccy dzielnicowi na zebraniach sołeckich #1
  • Mroteccy dzielnicowi na zebraniach sołeckich #2
  • Mroteccy dzielnicowi na zebraniach sołeckich #3