Trwa III edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy” - Wiadomości - KPP w Nakle nad Notecią

Wiadomości

Trwa III edycja konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy”

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy jest organizatorem III edycji konkursu pn.: „Przyjazny Dzielnicowy”. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów.

Celem konkursu „Przyjazny Dzielnicowy” jest wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności lokalnej.
 
Jeszcze do 23 czerwca zgłaszać można swoich kandydatów, do czego zachęcamy. Zgłoszenia może dokonać osoba, instytucja lub organizacja i powinno ono dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.
 
Zgłoszenia można przesyłać:

  • drogą elektroniczną na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl.
  •  listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Aleja Powstańców Wielkopolskich 7,  85-090 Bydgoszcz.

 
Zgłoszenie powinno zawierać:

  • imię i nazwisko dzielnicowego,
  • określenie jednostki, w której służy zgłaszany dzielnicowy (nazwa i miejscowość),
  •  imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia,
  • opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.

 
Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 02.07.2019 roku na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
 
Wręczenie nagród dla zwycięzców odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji.  
 

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska
Publikacja: podkom. Justyna Andrzejewska